کیک شکلات پنیری
کیک شکلاتی پنیری
تیر ۹, ۱۳۹۸
کرم نارگیل
کرم نارگیل
تیر ۹, ۱۳۹۸

با مقداری لوبیا قرمز و چند قلم ادویه میتوانیم یه برگر لوبیا قرمز درست کنیم.  دستور این برگر به قدری کامله که قطعا بارها و بارها اون رو درست میکنید. این برگر به سرعت و با مقداری کمی روغن آماده میشود. میتواند گزینه خوبی برای شام و یا برای علاقمندان به غذای گیاهی باشد.

روش تهیه برگرلوبیا قرمز

لوبیا قرمز ها را پخته و درون صافی ریخته تا آب اضافی آن خارج شود. توجه داشته باشید که حتما باید بدون آب باشد. سپس فلفل دلمه ای سبز، پیاز و سیر را همراه لوبیا قرمز درون غذا ساز بریزید. پس از اینکه در غذا ساز به قدر کافی خرد شد حتما آب اضافی آن را بگیرید. زیرا باعث خرد شدن برگر در هنگام پخت میشود. سپس پودر چیلی، زیره سبز و نمک و فلفل را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. زیره سبز طعم بسیار خوبی به برگر لوبیا قرمز می دهد. تخم مرغ زده شده را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. پودر سوخاری را اضافه و به مدت 30 درون یخچال قرار دهید. پس از زمان استراحت، مواد را به 4 تا 5 برگر تقسیم کنید و هر طرف آن را در کمی روغن سرخ کنید.

برگز لوبیا قرمز

برای سس، مواد سس را با هم ترکیب کنید و به سطح نان آغشته کنید. البته با هرنوع سس دیگه ای هم قابل جایگزینی هست. از کاهو، پیاز حلقه شده و پنیر ورقه ای برای داخل برگر لوبیا قرمز استفاده کنید. پودر نان رطوبت برگر را میگیرد و به همراه تخم مرغ مانع خرد شدن برگر ها می شود. می توانید برگر ها را آماده کنید و با نایلون بپوشانید و در یخچال قرار دهید. حتی میتوانید آن ها را فریز کنید که البته برای حفظ خاصیت اونها بهتره این کار را انجام ندهید.برای نگهداری، بین آنها کاغذ شیرینی پزی قرار دهید و داخل زیپ لاک نگه دارید و پس از یخ زدایی سرخ کنید. بافت این برگر از برگر های دیگر نرم تر است. گوجه فرنگی کاهو و آوکادو طعم خوبی با این برگر دارد.

برای درج دستورات آشپزی خود در سایت با ما در تماس باشید.

رسپی ها