میت بال مرغ خامه ای با سس آووکادو

کاپ کیک شکلاتی موزی
کاپ کیک شکلاتی موزی
نوامبر 2, 2019
کیک خرما و دارچین
کیک خرما و دارچین
نوامبر 3, 2019

برای پست امروز میت بال مرغ خامه ای با سس آووکادو رو انتخاب کردم هر کدوم جدا خوشمزست و کاربرد خودش رو داره. سس آووکادو برای انواع پاستا، سالاد، استيک مرغ يا گوشت، انواع ساندويچ ها بکار میره، من  امروز با اسپاگتی استفادش کردم. در کنارش میت بال مرغ خامه ای هم گذاشتم که غذای کامل و همه چی تمومی بشه.

طرز تهیه میت بال مرغ خامه ای با سس آووکادو

برای میت بال سينه مرغ را چرخ كنيد يا داخل غذاساز بريزيد و بعد بهش پياز و سير و ادويه اضافه و ميكس كنيد. سپس داخل ظرف مورد نظر بریزید و بهش خامه، آرد و جعفری ساطوری شده را اضافه و يک الی دو ساعت داخل يخچال استراحت بديد.

وقتی مواد خودش رو گرفت مقداری اندازه يه گردو بردارید و در دست گرد كنید، اول در آرد سفيد بغلطانيد و بعد در تخم مرغ و زعفران كه همزده ايم و سوم در آرد سوخاری غلطانده و در روغن سرخ کنید.

خيلی خوشمزست امتحان كنيد روی توپک ها برشته ميشه و داخلش مواد مرغمون طعم خامه و جعفری ميده كه خيلی لذيذه، من در كنار پاستا سرو كردم شما ميتونيد تنها هم استفاده كنيد.

میت بال مرغ خامه ای با سس آوکادو

طرز تهیه سس آووکادو

آووکادو را از پوست جدا كرده و داخل غذاساز ريخته اول آووكادو و بعد آب و بعد بقيه مواد شامل روغن زیتون، پوره سیر، فلفل سیاه تازه آسیاب شده و گردوی پودر شده را به همراه پنیر پارامسان و نمک اضافه كرده، میکس و مخلوط کنید. مواد شبيه سس در مياد، من اين سس رو با پاستا مخلوط میکنم و کنار میت بال سرو میکنم.

پاستا هر مدلی كه دوست دارين (من از رشته ای نازک استفاده كردم ) آبكش كرده (نرم تر از حالت معمول برميداريم) و بعد از پخت مقداری كره ميريزم و يه تفت داده و بعد بهش سس را اضافه كرده و كنار میگذارم. از سس آووکادو برای انواع پاستا، سالاد، استيک و انواع ساندويچ استفاده کنید.

سس آوکادو

شبکه های اجتماعی لذت آشپزی

برای درج دستورات آشپزی خود در سایت با ما در تماس باشید.

رسپی ها