مافین انگلیسی
مافین انگلیسی
مهر ۱۴, ۱۳۹۸
چیز کیک کاراملی
چیز کیک کاراملی
مهر ۱۴, ۱۳۹۸

تا حالا شده خیلی عجله ای تصمیم بگیرین یه پاستای فوری درست کنین؟ پاستا پنه سه سوته همونطور که از اسمش مشخصه خیلی فوری درست میشه. اگه مرغ بهش اضافه نکنین یه غذای گیاهیست و اگر با مرغ استفاده کنین یه وعده غذایی کامله.

طرز تهیه پاستا پنه سه سوته

برای این پاستای خوشمزه در ابتدا قارچ اسلايس شده را با كمی كره تفت دادم، در حدی كه قارچ كمی طلايی بشه. بعد قارچ را از تابه خارج كرده و در همان تابه يک عدد پياز ريز خرد شده را با كمی كره تفت دادم تا كمی سبک و عسلی بشه.

بعد از سبک شدن پیاز ادويه ها را اضافه كرده، كمي كه عطر ادويه ها درآمد، يک يا دو قاشق رب گوجه فرنگی اضافه كردم. كمي كه رب رنگ باز كرد، سه يا چهار عدد گوجه فرنگی را که پوره کرده بودم اضافه كردم.

سپس پاستا پنه را در مواد به همراه كمی آب جوش  ریختم و اجازه دادم پاستا با مواد نيم پخت بشه. بعد كمی فلفل دلمه ای خرد شده را اضافه كردم  و بعد كه فلفل دلمه ای كمی نرم شد، اواخر پخت پنير خامه ای يا لبنه و خامه را با شیر مخلوط کردم و با كمی پنير پيتزا به مواد اضافه كردم . همه مواد رو مخلوط کردم و اجازه دادم  روی حرارت پنج دقيقه مزه ها به خورد هم بره.

پاستا پنه سه سوته

 این پاستا خیلی خوشمزست. نیاز به مرغ نداره و همینجوری یه پاستای لطیفه. ادويه هایی که استفاده کردم شامل نمک، فلفل سياه، پاپريكا، جوز هندی، اوروگانو يا ادويه ايتاليايی، يا ريحان خشک هست.

از پوره دو تا سه حبه سير هم ميتونين استفاده كنين كه بايد با پياز تفت بدين. سیر طعمش رو خیلی خوشمزه میکنه و به طعم ایتالیایی نزدیک میشه. بجای خامه ميتونين از شير هم استفاده كنين. من مخلوط خامه و شير استفاده كردم که چربی کمتری داشته باشه.

از مرغ هم ميتونين در پاستا پنه سه سوته استفاده کنین كه بايد سينه مرغ را ورقه ای يا مكعبی خرد كرده و با حرارت بالا تفت بدين و بعد نمک و فلفل سياه بزنيد.

برای درج دستورات آشپزی خود در سایت با ما در تماس باشید.

رسپی ها