کیک قهوه و گردو
کیک قهوه و گردو
بهمن ۲۵, ۱۳۹۸
کوکی پرتقالی
کوکی پرتقالی
بهمن ۲۵, ۱۳۹۸

دستور یه غذای خوشمزه رو دارم براتون که تقریباً سریع آماده میشه و به عنوان شام و گاهی پیش غذا میشه استفاده کرد. در مواد لازم کاسترول پنیر صبحانه میتونید بنا به سلیقه و ذائقه تون تغییراتی بدین و از انواع سبزیجات و گوشتها هم میشه استفاده کنید. من از سینه مرغ و گوشت چرخ شده با هم استفاده میکنم.

طرز تهیه کاسترول پنیر صبحانه

روغن، رب گوجه فرنگی، سس خردل، پاپریکا، پودر سیر و فلفل و نمک و آبلیمو را با هم مخلوط کنید و کنار بگذارید. سیب زمینی آب پز رو به ورقه های یک سانتی برش بزنید.

گوشت مرغ را مکعبی خرد کنید و با اون سسی که کنار گذاشتین آغشته کنید تا مزه دار بشه. نیم ساعت اجازه بدین بمونه و بعد داخل یه تابه با کمی روغن تفت بدین.

اکنون گوشت چرخکرده رو تفت بدین و یه حبه سیر و‌ رنده کنید و به مواد اضافه کنید. کف ظرف نسوزی رو‌ چرب کنید و ورقه های سیب زمینی یا چیپس رو کف ظرف بذارید و روش از مواد بریزین و بعد پنیر صبحانه را با چنگال له کنید و روی مواد پخش کنید و یکم آویشن بپاشید.

 لایه بعدی رو دوباره سیب زمینی ورقه شده بگذارید و بعد مواد رو مجدد بریزید و در آخر پنیر صبحانه و پنیر پیتزا رو مخلوط کنید و روی کاسترول بپاشید.

کاسترول پنیر صبحانه

روی مخلوط پنیر صبحانه و پنیر پیتزای کاسترول آویشن بپاشید و تو فر از قبل گرم شده با دمای ۱۷۰درجه سانتی گراد به مدت ۳۵ تا ۴۵ دقیقه قرار بدید.

اگر دوست دارید پنیرتون کشدار بشه قبل از گذاشتن داخل فر روش آب اسپری کنید و در آخر گریل رو بزنید تا روش طلایی بشه و سرو کنید. به جای سیب زمینی آب پز از چیپس آماده هم میتونید استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی لذت آشپزی

برای درج دستورات آشپزی خود در سایت با ما در تماس باشید.

رسپی ها