درباره ما

چند کلامی درباره ما و سایت

تنوع روزافزون پیج های آشپزی و شیرینی پزی در فضای مجازی و همچنین علاقه مندی ما به ترجمه و گردآوری رسپی غذا، دسر و سالادهای گوناگون از هر کجای جهان و بخصوص ایران عزیز ما را بر آن داشت که همه آنچه از این هنر لذت بخش در چنته داریم و به آن دسترسی داشته ایم را بصورت مجموعه ای کاملاً کاربردی و قابل دسترس همگان به یادگار بگذاریم.

این مجموعه را رسپی های ارسالی شما عزیزان خوش ذوق و هنرمند کامل تر میکند. در این رهگذر آنچه که تعهد ماست رعایت اصول امانت داری از صاحبان اثر است، پس بطور قطع هر رسپی با ذکر نام فرستنده آن به این سایت همراه خواهد بود. خوشبختانه این مجموعه گلچینی از رسپی هائی است که حداقل یک بار امتحان شده و احتمال خطا و ایراد در تهیه دستور مربوطه تقریباً غیر ممکن است.

رسپی های قابل انجام

در تهیه رسپی های منتشرشده و در دست انتشار سایت سعی گردیده از ترجمه و ویرایش دستوراتی که بنا به دلایلی مانند عدم دسترسی به مواد اولیه در ایران قابل پخت نیستند پرهیز گردد ولی برای بییننده کنجکاو و علاقه مند توضیح مختصری برای راهنمایی ذکر گردیده است.

مواد تازه و قابل تهیه

کلیه دستورات ذکر شده در سایت حداقل یک بار پخت و امتحان گردیده است، لذا با اطمینان کامل میگوییم مواد اولیه قابل تهیه بوده و از ذکر مواد غیر قابل تهیه خودداری گردیده است، لذا چنانچه برای تهیه اقلامی با مشکل مواجه شدید میتوانید با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را برای شما انجام دهند.

ذائقه و طعم دلچسب ایرانی

در انتخاب و نگارش دستورات غدایی سعی گردیده تا حد امکان ذائقه اکثر هم وطنان مد نظر قرار گیرد ولی از آنجا که از نظر ما آشپزی هنر است و هنر دارای مرزی نیست، رسپی های بین المللی نیز در دستور کار قرار گرفته و برای طرفداران این نوع غذا ها نیز رسپی های لازم ترجمه، جمع آوری و درج میگردد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن